Program

Przed Finałem:


2-11 stycznia

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka", ul. Piłsudskiego 54a

Aukcja prac, kiermasz ciast

W szkole odbędzie się kilkudniowa licytacja prac dzieci. Finał licytacji połączony z kiermaszem ciast odbędzie się w piątek 11 stycznia.


 

08-11 stycznia, godz. 8.00 - 12.00

Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie ul. Niepodległości 18 oraz ul. Barczewskiego 11a

Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie

kiermasz ciast i ozdób


 

10 stycznia, godz. 9.45-10.30, 11.35- 12.20 

ZSO 7, ul. Krasickiego 2

Koncert młodych talentów

 

Musical - układy taneczne do melodii z najpopularniejszych filmów muzycznych

 


 

10.01.2019, godz. 14.00-17.00

Przedszkole Miejskie nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie ul. Kłosowa 23A

Niezapominajka dla WOŚP

Kiermasz zdrowej żywności organizowany w przedszkolu dla rodziców i sympatyków


 

10-11 styczeń, początek godz. 8.00

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Olsztynie

Słodka kawiarenka "Szósteczka"

Słodka Kawiarenka - sprzedaż ciast.


 

11 stycznia, godz. 9.00-12.00

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Olsztynie, ul. Bałtycka 151

"Sercowe słodkości"

Kiermasz ciast i słodkości przygotowany przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła "Przyjaciele"


 

11 stycznia, godz. 7.30 - 15.00

Społeczny Zespół Przedszkolno - Szkolny 101 w Olsztynie, ul. Mroza 25

"101 pomocnych serc"

Wystawa i kiermasz różnych wytworów artystycznych: wykonanych przez "stojedynkowe" rodziny, przez uczniów podczas różnych zajęć szkolnych oraz innych przedmiotów przekazanych przez darczyńców.


 

11 stycznia, godz. 15.00

Szkoła Podstawowa nr 11, ul Jagiellońska 8

Organizator: Stowarzyszenie w Oświatowo - Edukacyjne Przyjaciele Nauki Na Warmii LOG-WARM

Dzieci Dzieciom

Impreza wewnętrzna. W programie: koncerty muzyczne, pokazy sportowe, licytacje prac uczniowskich, zbiórka pieniężna do puszek, degustacje specjałów kulinarnych i inne.


 

12 stycznia, godz. 19.00

Olsztyński Teatr Lalek; ul. Głowackiego 17

Licytacja po spektaklu Kabaret Lalecznych Halabardników

Licytacja m. in. różnych lalek i rekwizytów z teatralnego magazynu, z której dochód w całości zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


 

12 stycznia (sobota), godz. 10.00 - 13.00

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Sybiraków w Olsztynie

Wielkie serce na Piątkę

Impreza szkolno-osiedlowa, otwarta dla publiczności. W programie: dziecięcy turniej tańca, pokazy taneczne i sportowe, prezentacje artystyczne klas: konkurs "Mam talent", animacje dla dzieci, kiermasz prac plastycznych, kawiarenka.


 

12 stycznia, godz. 10.00-14.00

Fundacja "Szalony Krasnolud", ul. Kołobrzeska 30

Krasnolud z Serduszkiem

Turniej szachowy


 12 stycznia, godzi. 15:30-17:00

Cosinus ul. Metalowa 6 - Aula

Charytatywny Bal Karnawałowy Cosinus


12 stycznia, 14.00-20.00

Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26

GALERIA WARMIŃSKA z WOŚP

14:00 uroczyste otwarcie 27 Finału WOŚP
14:10 – Celtbash – celtycki koncert
14:40 – Olsztyński Spieniacz Bluesa – koncert muzyczny
15:00 – Opalach Team – spotkanie z Przemysławem Opalachem –  Mistrzem Świata wagi super średniej w boksie,
15:10 – Konkurs fantowy
15:35 – Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej – koncert muzyczny
16:00 – Pracownia Tańca Pryzmat Fundacji Tańca i Sztuki Artoffnia – pokaz taneczny
16:30 – Sudio Gitary Goostaw – koncert gitarowy
16:55 – Szkoła Tańca Przemienieccy – pokaz taneczny
17:25 – konkurs fantowy
17:50 – SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie: Pantomima "Smyk", Teatr SzKoT Polski Związek Głuchych oddział warmińsko-mazurski: Przedstawienie „Gracze” – przedstawienia teatralne
18:10 – Rave Dance Studio – pokaz tańca
18:40 – Sudio Tańca Rytm – pokaz tańca flamenco i taniec brzucha
19:10 – Kinetic Fitness Club – pokaz tańca poledance
19:15 – Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers – prezentacja drużyny, wspólne zdjęcia, wyprowadzenie na światełko do nieba”
20:00 – Olsztyński Teatr Uliczny – taniec z ogniem w spektaklu „Dziewczynka z pochodniami” jako „Światełko do nieba”, fontanny zimnych ogni na 5m wysokości 

Imprezy towarzyszące:

  • Golden Retrievery Dzieciom – warsztaty edukacyjne z psami
  • M2events Fotobudka – darmowe zdjęcia
  • Kinetic Fitness – bieżnie sportowe i kilometry dobra
  • Barbara Chodkowska – BC Studio: konsultacje dot. kręgosłupa masaż szyi i karku
  • Dj Michał Mazury – warsztaty DJ
  • Michelin – autochodzik
  • Teatr lalek – zabawne ścianki do pamiątkowych zdjęć
  • W służbie Ojczyzny i Pokoju "ZŻWP: warsztaty bezpieczeństwa, wspólne zdjęcia
  • UNO – Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela – warsztaty edukacyjne dla dzieci
  • Przedszkole Miejskie nr 24,
  • Przedszkole Promyczek, Szkoła Podstawowa "Piątka" – atrakcje dla dzieci
  • Warmińsko- Mazurski Okręg Ligi Ochrony Przyrody – warsztaty dla dzieci

 

12 stycznia, 13.00-18.30

Aura Centrum, Piłsudskiego 16

AURA dla WOŚP

13:00 – Uroczyste rozpoczęcie 27 Finału WOŚP
13:10 – Chór Cantabile pod dyrekcją Agaty Wilińskiej
13:40 – Cellofuny, występ Orkiestry Wiolonczelowej prowadzonej przez Pawła Panasiuka
14:10 – Studio Rytm, Magdalena Faszcza – pokaz taneczno-wokalny
14:40 – Pantomima – Teatr SzKoT z przedstawieniem „Zakochany Mim” w wykonaniu uczniów z SOSW dla Dzieci Niesłyszących oraz przedstawienie „Gracze” w wykonaniu Mimów Polskiego Związku Głuchych Oddział Warmińsko-Mazurski
15:10 – Szkoła Muzyczna Yamaha – występy dzieci i młodzieży grających na różnych instrumentach
15:40 – Zumba Kids pod kierownictwem Beaty Rosińskiej
16:00 – Olsztyn Brass Quintet PSM Janusz Ciepliński – kwintet instrumentów dętych blaszanych
16:30 – Studio Tańca Wrzuć na Luz – pokaz taneczny
17:00 – Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej – występ wokalny
18:00 – Djembe Kings – występ bębniarzy którzy poprowadzą widzów przed wejście główne do Aury gdzie odpalimy symboliczne światełko do nieba za pomocą fontanny zimnych ogni.
 
Imprezy towarzyszące:

  • Michelin – chodząca maskotka
  • Teatr Lalek – ścianki do robienia zdjęć, Śnieżynki
  • Żołnierze – z którymi można zrobić sobie zdjęcie jak również przebrać się w mundur i poczuć jednym z nich.

 


 

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

13 stycznia, godz. 8.00-18.00

Hala Urania

Turniej piłki nożnej

  • HALOWY TUNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DOROSŁYCH
  • E-SPORT: strefa gamingowa
  • WARMIOLANDIA: mądre klocki,malowanie twarzy i inne atrakcje dla dzieci
  • PLANETA FORMY: pokaz trampolin
  • GRUPAO de CAPOEIRA CAMANGULA: pokazy
  • UKS NIPPON: pokaz Judo
  • ACADEMIA GORILA Olsztyn: walki pokazowe
  • FitFiture.Pl: prezentacja i możliwość zrobienia treningu pokazowego pod wyspecjalizowanym okiem trenera personalnego
  • KS EGIDA :pokaz formuł walki kick boxingu dla każdej grupy wiekowej
  • HERBALIFE : wstępna analiza składu ciała, porady dietetyka
  • UWOLNIJ CIAŁO: pilates pod okiem p.Iwony Trznadel
  • KAWIARENKA
  • STOISKO Z WATĄ CUKROWĄ

 

STOISKA NA  DUŻEJ SALI

  • HERBALIFE (analiza składu ciała)
  • FITFITURE.PL (możliwość pokazowego treningu,porady)
  • WARMIOLANDIA
  • MPEC (rugby)
  • SYLWETKA (porady ćwiczeniowe)
  • MASAŻYSTA
  • E-SPORT (strefa gamingowa)


STOISKA NA HOLU

  • PIELĘGNIARKI (pomiar ciśnienia)
  • KAWIARENKA (kawa,herbata,kanapki itp.)
  • WATA CUKROWA

DUŻA SALA (pierwsza przerwa)(13.00-13.30)

  • BEATA ZALEWSKA Z ZAWODNICZKAMI KADRY NARODOWEJ (gimnastyka) (20min)
  • PLANETA FORMY (pokaz na trampolinach)(10min)


DUŻA SALA(druga przerwa)(16.00-16.30)

  • CAPOERIA (makulele itp) (15,min)
  • TANIEC JUMPSTYLE (10min)
  • AIKIDO(5min)

 

DUŻA SALA

  •  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ (8.00-18.00*)
    *z dwoma przerwami między 13.00-13.30 i 16.00-16.30


MAŁA SALKA

  • IWONA TRZNADEL „uwolnij ciało”(11.00-12.00)
  • NIPPON (judo,samoobrona) (12.00-13.00)
  • ACADEMIA GORILA (13.00-14.00)
  • EGIDA(kick boxing (dla każdej grupy wiekowej)(14.00-15.00)
  • IWONA TRZNADEL (pilates rodzinnie)(15.00-16.00)
  • AIKIDO (16.00-17.00)

 

13 stycznia, godz. 10:00-19:00

Stare Miasto

...to jak, pomożecie?

AGRAF oraz przyjaciele po raz dziesiąty zapraszają na Stare Miasto w Olsztynie, gdzie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można przejechać Starówkę zabytkowym samochodem i motocyklem. Bardzo byśmy chcieli pobić zeszłoroczny rekord - 30 tysięcy złotych! To jak? Pomożecie?

 

Klasyczna Jazda - Auta Zabytkowe

Kwestowanie przez przejażdżki na Starówce - przyjadą auta zabytkowe z możliwością zwiedzania.


 

13 stycznia, godz. 10:00-12:00

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie, ul. Moniuszki 10

"Jedynka" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Licytacja zgromadzonych przez placówkę przedmiotów mająca na celu pozyskanie funduszy na tegoroczny cel WOŚP-u wzbogacona o program artystyczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły (występy taneczno-wokalne).


 

13 stycznia, godz. 10.00-13.30

Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Pieczewska 10

Koncert "Dzieci-dzieciom"

Występy dzieci, zdjęcie z rycerzem, pomiar ciśnienia, degustacja wypieków piekarni.


 

13 stycznia, godz. 10.00-15.00

Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie ul. Kętrzyńskiego 10

Orkiestrowe Granie w SP15

W programie:

10.00 – Uroczyste rozpoczęcie

10.00 - Pchli targ

10.00 – Serduszkowa kawiarenka zaprasza

10.10 – Występy najmłodszych uczestników

10.20 – 9.Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne

10.30 - Zabawy z fantami

11.00-13.00 - gry i zabawy sportowe

11.00 - gry i zabawy w sali komputerowej

11.10 - wyjście na 7. Bieg policz się z cukrzycą

12.00 - "Wiejska Chata" zaprasza na bigos, kaszankę, kiełbaskę

12.00-13.00 - Bieg Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy

12.30 - ognisko

13.00 - ogłoszenie wyników - wybieramy mistrza ortografii 2019

13.00 - pierwsza pomoc przedmedyczna

13.00 - zabawy z fantami

13.30 - degustacja soków ze świeżych warzyw i owoców

14.00 - turniej sportowy

15.00 - światełko do światełka



13 stycznia, godz. 10.00-18.00

Zespół Krytych Obiektów Sportowych, ul. Głowackiego 27

Turniej Tenisa Stołowego z okazji 27 Finału WOŚP

Turniej sportowy.

10.00 - początek turnieju w kategorii junior oraz kobiet

11.00 - początek turnieju w kat. 50+

13.00 - początek turnieju w kat. OPEN

Startować mogą wszyscy chętni. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej pamiątkowe puchary.

Zapisy bezpośrednio na Sali, pół godziny przed startem każdej kategorii wiekowej


 

13 stycznia, godz. 10.00-14.00

Sala sportowa V LO w Olsztynie ul. Krasickiego 2

Mecze ligi wojewódzkiej młodzików i juniorów młodszych w piłce ręcznej

Organizator: Klub Sportowy "Szczypiorniak" Olsztyn

godz. 10.00 - mecz ligi wojewódzkiej młodzików w piłce ręcznej pomiędzy KS Szczypiorniak Olsztyn I a MKS Truso Elbląg;

godz. 11.30 - mecz ligi wojewódzkiej młodzików w piłce ręcznej pomiędzy KS Szczypiorniak Olsztyn II a KS Meble Wójcik Elbląg;

godz. 13.00 - mecz ligi wojewódzkiej juniorów młodszych w piłce ręcznej pomiędzy KS Szczypiorniak Olsztyn II a KS Szczypiorniak Olsztyn I.


 

13 stycznia, godz. 10.00-12.00

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Organizator: Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie

Gry i zabawy dla dzieci-pacjentów Szpitala Dziecięcego.


 

13 stycznia, godz. 10.00-13.00

Klub Wysokogórski w Olsztynie, ścianka w Elektroniku

Wspinanie - zbiórka WOŚP na ściance w Elektroniku

Wspinanie na ściance połączone ze zbiórką funduszy na WOŚP. Osoby odwiedzające ściankę będą wspinać się i jednocześnie uczestniczyć w zbiórce WOŚP. Impreza dla osób w każdym wieku, także dla dzieci. Wymagane obuwie sportowe.


 

13 stycznia,  10.30-13.00

Plaża na Skandzie

Morsujący Rowerzyści

W programie:

  • 10.30 - rozgrzewka
  • 10.45 - wejście do wody
  • Wiedźmuchy
  • gorące posiłki

 

13 stycznia, 11.00-13.00

CRS Ukiel, sektor nr 2, plaża miejska

Kąpiel morsów

  • Pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej przez ratowników z firmy Falck Medycyna
  • Przejażdżka konna - firma Janusz Kojrys
  • rozgrzewka z instruktorem z klubu Fitness Club Sylwetka
  • kąpiel morsów - wejście do wody godz. 12.00
  • ciepły posiłek i gorące napoje
  • Stowarzyszenie Pies,
  • pokazy nurkowania podlodowego, klub „Aquadiver”
  • Gość specjalny: zawodnik MMA – Mamed Chalidow. Licytacja oferowanych przez zawodnika pamiątek związanych z walkami w MMA oraz książek z autografem. 

 

13 stycznia, 11.00-13.30

Parking Carrefour, Krasickiego 1a

JAZDA Z MISTRZEM 

Organizator: Stowarzyszenie - Automobilklub Warmński 

Najlepsi kierowcy rajdowi z Warmii i Mazur: Krzysztof Bubik, Sebastian Chrzanowski, Konrad Dudziński, Robert Kocik, Marcin Kurp, Zbigniew Staniszewski, wozić będą na prawym fotelu pilota tych, którzy zapłacą najwyższą kwotę.


 

13 stycznia, godz. 11:55

Start: Urząd Miasta Olsztyna, Plac Jana Pawła II 1

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15

7. Bieg Policz się z cukrzycą

Uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają niespodzianki, ciepłe napoje. W planie: kiełbaski, ognisko, wojskowa grochówka oraz medal i dyplom w wersji elektronicznej.

Biegniemy przez: 11 listopada, Piłsudskiego, Plac Inwalidów Wojennych, Dworcowa, Plac Ofiar Katynia, Kętrzyńskiego /lewą nitką pod prąd/.

Zgłoszenia pod adresem: olsztyn_7bieg@wp.pl
Szczegóły na stronie bit.ly/2QWwu0M


 

13 stycznia, godz. 12.00-15.00

Basen Aquasfera

Zaprasza Klub Pływacki Swimland i Klub Nurkowy Skorpena

Pływamy metry dla WOŚP

W programie:

  • spacery podwodne pod okiem instruktorów
  • nauka podstaw nurkowania z osprzętem
  • Pływamy - Pomagamy - dwugodzinna sztafeta pływacka olsztyńskich dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-15 lat. Każdy metr się liczy! Bądź z nami! Po przepłynięciu 2 godzin w sztafecie, sponsor przekaże do puszki WOŚP 3000 zł. Czekamy na Ciebie!

 

13 stycznia, godz. 12.00-16.00

Stare Miasto, koło Wysokiej Bramy

Golden Retrievery Dzieciom

Golden Retrievery Dzieciom to szczególna impreza towarzysząca Finałom WOŚPu. Jej głównymi bohaterami są psy rasy Golden retriever, które mają wspaniałe charaktery i cudowne podejście do wszystkich ludzi, bez znaczenia czy jest to dorosły czy dziecko.


 

13 stycznia, godz. 12.00-15.00

Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie ul. Paderewskiego 10 

Akademia Karate Kyokushin

Impreza zamknięta - Zawody sportowe Karate

Organizator: Olsztyński Klub Kyokushin Karate


 

13 stycznia, godz. 12.00-15.00

Pływalnia Akademicka ul. Tuwima 9

Organizator: CNN Krokodyle

 

Nurkowanie w Hełmach dla Nurków Zawodowych teraźniejszych i antycznych

  • możliwość nurkowania w Hełmie Kirby Morgan 37
  • możliwość nurkowania w Hełmu Otwartego Profesora Wojtusiaka z 1937 roku
  • dla chętnych, którzy chcą spróbować nurkowania rekreacyjnego program TRY SCUBA, czyli SPRÓBUJ NURKOWANIA
  • profesjonalne zejścia pod wodę w akwalungu.

UWAGA! nie trzeba posiadać żadnego szkolenia nurkowego, aby brać udział w tej imprezie. 

 


 

 

13 stycznia, godz. 12.00 – 15.00

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci Niesłyszących, ul. M. Grzegorzewskiej 6

Głusi dla Orkiestry

Festyn "Głusi dla Orkiestry 2019". Odbędą się warsztaty: plastyczne origami, malarskie Ebru, Robotyka, logopedyczne, kosmetyczne, fotograficzne oraz warsztaty z elementami integracji sensorycznej. Poza tym zabawy sportowe, taneczne i przedstawienia artystyczne dzieci i młodzieży oraz dorosłych głuchych, w tym pantomima.

Organizatorzy: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci Niesłyszących, Stowarzyszenie Rehabilitacji I Pomocy Osobom Z Wadą Słuchu "Pokonać Ciszę", Polski Związek Głuchych Oddział Warmińsko-Mazurski.


 

13 stycznia, godz. 12.00-13.30

Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie WSP im. Janusza Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Korczak Dzieciom

W programie: koncert, "polowanie na fanty", kiermasz ciast przygotowanych przez Studentów i Wykładowców.


 

13 stycznia, godz. 14.00-16.00

Sala sportowa przy basenie ul. Mariańska 1

IMPREZA WOŚP SOLTARE

Pokazy wszystkich zawodniczek Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE


 

13 stycznia, godz. 14.30-17.30

Szkoła Podstawowa nr 33, duża sala gimnastyczna w budynku przy ul. Jeziołowicza 2

Finał WOŚP w SP33 (Pieczewo)

Festyn rodzinny: kiermasz ciast, fotobudka, malowanie twarzy, parafinowanie rąk, występy artystyczne uczniów, zajęcia plastyczne i inne.


 

13 stycznia, godz. 15:00-18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28

Dywity 2019: "Pomaganie jest dziecinnie proste"

Przed rozpoczęciem głównej imprezy o godzinie 13:00 nad Jeziorem Dywickim odbędzie się kąpiel Morsów Dywickich. Reszta imprezy rozpocznie się o godz. 15:00  w budynku GOKu. Planowane występy artystyczne, m.in. inscenizacja "Stare czy nowe ale Warmińskie Wiedźmuchy", Ania Broda, zabawy z fantami, kulturalna kafejka oraz fotobudka.


 

13 stycznia, godz. 16.00-18.00

Teatr im. S. Jaracza, scena kameralna

Kabaret Retro na 5 z programem "Powróćmy jak za dawnych lat"

Wystąpią: Wiesława Szymańska-Niemaszek, Alicja Kochańska, Agnieszka Castellanos - Pawlak, Marian Czarkowski, Łukasz Jóźwiak przy fotepianie.


 

13 stycznia, godz. 18.00

Muzeum Warmii i Mazur, Sale Kopernikowskie

Koncert na rzecz WOŚP

  • Chór Kameralny “PRO FORMA”
  • Basia Raduszkiewicz
  • Maria Rumińska z Zespołu Shannon
  • Kabaret Czyści jak łza

 

BIAŁA NIEDZIELA

 

13 stycznia 2019, godz. 09:00 – 13:00

Poradnie Specjalistyczne, ul. Mariańska 4, Olsztyn

Sala Janowicza MSZ w Olsztynie, ul. Niepodległości 44, Olsztyn

 

PORADY LEK. DIABETOLOGA

30 pacjentów po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

 

PORADY LEK. KARDIOLOGA

30 pacjentów po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

 

PORADY EDUKACYJNE W ZAKRESIE CUKRZYCY

Nielimitowana ilość miejsc.

 

PORADY EDUKACYJNE W ZAKRESIE KARMIENIA PIERSIĄ

Nielimitowana ilość miejsc – spotkanie odbywać się będzie na Sali Janowicza MSZ w Olsztynie

 

BADANIA: EKG, RR

 

BADANIA: cukier, cholesterol (wg zlecenia lekarza)

 

Zapisy telefoniczne: 89 532 62 39

Do lekarzy specjalistów liczba miejsc ograniczona. Zapisy na wizytę odbywać się będą 07.11 -11.01.2018 r. w godzinach 08:00 – 14:00

 

Dla najmłodszych pacjentów (dzieci do 1 roku życia)

USG jamy brzusznej przezciemiączkowe w godzinach 09:00 – 11:00 (10 dzieci)

Zapisy telefoniczne: 89 532 62 40

07.11 -11.01.2018 r. w godzinach 08:00 – 14:00


 

Finał WOŚP scena Staromiejska

14:00 – 14:15 - Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Olsztynie,

14:16 – 14:35 - Przester

14:40 – 15:00 - Olsztyński Spieniacz Bluesa

15:05 – 15:30 - Pod Kontrolą

15:35 – 15:55 - The Same Baby

16:05 – 16:40 - Kuzyni Neptuna

16:50 – 17:20 - Doktor King & Kings Sound

17:30 – 18:00 - Lonely Tree

18:10 – 18:45 - Szynczak

18:55 – 19:30 - Agnieszka Skrycka

19:30 – 20:00 - Podsumowania

20:00 - Światełko do Nieba - pokaz laserowy

20:05 – 20:25 - KRISTARS

20:30 – 21:00 - The Doctors