Aktualności

Taksówkarze po raz 20-ty!

12 lis

15:32

Wiecie, że jesteśmy jedynym miastem w Polsce, które podczas Finału WOŚP otrzymuje nieodpłatne wsparcie od korporacji taksówkarskich? To dzięki nim, w dniu finału, nasi wolontariusze bezpiecznie poruszają się po mieście. W tym roku zagrają z nami po raz 20-ty! Dziękujemy! 

Imprezy towarzyszące

08 lis

18:56

Szanowni Państwo! 


Otrzymaliśmy już oficjalne zielone światło z Fundacji także z przyjemnością zapraszam Państwa do współpracy przy organizacji 26.Finału WOŚP w Olsztynie. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie stworzyć szereg atrakcyjnych imprez towarzyszących, podczas których padną kolejne rekordowe kwoty zbiórki dla Orkiestry. Tym razem gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. 
Jeśli mają już Państwo pomysł i są zainteresowani organizacją imprezy towarzyszącej podczas nadchodzącego finału, proszę o wypełnienie formularza zgłoszenia: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieFormularz

Jednocześnie, zapraszam Państwa na SPOTKANIE ORGANIZATORÓW IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH, które odbędzie się 20.11.2017r. o godz.12:00 w Manufakturze Sztuki ul. Staromiejska 1 (Hostel Wysoka Brama). Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu.

W razie pytań lub wątpliwości związanych z wypełnieniem zgłoszenia lub w razie gdyby potrzebowali Państwo pomocy przy organizacji samej imprezy - zachęcam do kontaktu mailowo lub telefonicznie (509-344-689).

Pozdrawiam! 
Katarzyna Andruszkiewicz- Badura 
Koordynator ds.imprez towarzyszących

Sztab WOŚP Olsztyn 2018

Rozliczenie Wielkiego Finału WOŚP w Olsztynie

08 lut

11:14

Witajcie!

Otrzymaliśmy dzisiaj następującą wiadomość z Fundacji WOŚP:

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Sztab WOŚP w Olsztynie został rozliczony na kwotę 467674.28 zł. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i czas, który nam poświęciliście. Za moc pozytywnej energii, dzięki której wierzymy, ze wszystko jest możliwe.

 

Siema!

Wprost z Fundacji WOŚP w Warszawie

06 lut

21:13

Kochani!

Miałam niezwykłą przyjemność przekazać Jurkowi gorące pozdrowienia z Olsztyna, nasze piękne koszulki Sztabu Olsztyn oraz kilka drobiazgów od Miasto Olsztyn. Kilka zdjęć z tej wizyty znajdziecie w Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknienaszej galerii.

Z powrotem przywożę pozdrowienia przede wszystkim dla wolontariuszy zbierającym datki w Olsztynie, ich dzielnych koordynatorów z Hufca Warmińskiego, wszystkich hojnych olsztynian, Prezydenta Olsztyna, organizatorów wszystkich imprez towarzyszących, sponsorów i całego sztabu WOŚP w Olsztynie! Sie ma!

Dorota d'Aystetten

Kolejna dobra wiadomość!

17 sty

18:53

Po przeliczeniu ostatnich puszek zebrana przez olsztyńskich wolontariuszy kwota jeszcze wzrosła i wynosi

461 249,15 zł

Wykaz kwot zebranych przez poszczególnych wolontariuszy znajdziesz w zakładce "wolontariat".