Aktualności

Rowerowa Orkiestra Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny rozgrzejemy swoje serca robiąc to, co najbardziej lubimy! Będziemy kręcić stacjonarnie na spinningach i w plenerze podczas wycieczki. My zbierzemy jak najwięcej kilometrów, a sponsor zapłaci za nie na konto WOŚP Olsztyn.
Rowerowe grono po raz pierwszy będzie tak liczne: Rowerowy Olsztyn, M-Team, Akademia Kolarstwa Olsztyn, Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team,Centrum Rowerowe Olsztyn Team, Dziewczyny na szosach, Olsztyńskie Ustawki Szosowe, Klub Turystyki Rowerowej przy OZ PTTK Michelin i oczywiście wszyscy chętni do nabijania kilometrów!
Oficjalny start punktualnie o 12:00 pod gościnnym dachem Aura Centrum Olsztyna. Od 12:00 do 13:00 odbędzie się widowiskowa rywalizacja wśród 5 olsztyńskich teamów kolarskich. Będzie to prawdziwa spinningowa ściganka w 3-osobowych sztafetach. Od 13:15 do 15:00 rowerki będą dostępne dla wszystkich chętnych.
Po 15:00 odbędzie się oczywiście licytacja rowerowych fantów, które pieczołowicie gromadziliśmy przez cały rok.
W tym samym czasie (12:00 - 15:00) odbędzie się wycieczka w okolicach Miasto Olsztyn. Dystans = 26 km nawiązuje do 26 finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jeśli masz pomysł na dodatkową atrakcję, chcesz wesprzeć akcję (np. zwiększając pieniężną wartość zebranych kilometrów) lub przekazać fant do wylicytowania, to śmiało pisz do nas!

Informacje nt. fantów do wylicytowania oraz opis dodatkowych atrakcji będziemy zamieszczać na bieżąco. Do zobaczenia!

Spinningi zapewnia Planeta Formy Sp z o o, a miejscem służy Aura Centrum Olsztyna.

https://www.facebook.com/events/1222640924502505/

Back